Orbán Viktor, Országos Önkormányzati Fórum:
Megvannak a szavazóink, mi vagyunk a többen. Áprilisban egy mozgósítási verseny lesz. Az a feladatunk, hogy minden választónkat elvigyünk szavazni!
Orbán Viktor, Országos Önkormányzati Fórum:
Nem lenne a Fidesznek kétharmada, ha nem lenne erős Budapesten. De nem lenne győzelem, ha nem lennénk erősek a vidéken. Mi vagyunk az egyetlen párt Magyarországon, amely bárhol otthon van.
/posztok.hu
️ Egyre többen számolnak a Fidesz, és egyre kevesebben a Tisza győzelmével! Novemberben még 50:31 volt az arány, ez januárra 53:31-re módosult.
️ A kormány politikája ismert, kiszámítható, ezért a…





