A gazdáknak most már nagyon elegük van Ursula von der Leyenékből.
Az elmúlt 15 évben a közvagyonban gyarapodást láthattunk
Az elmúlt 15 évben a közvagyonban gyarapodást láthattunk
A gazdáknak most már nagyon elegük van Ursula von der Leyenékből.
Ma is fantasztikusak voltatok
️
Köszönjük, Szeged! 
❤️
Véletlen lenne? Aligha…
Barátok között, Szegeden! 
Orbán Viktor: Dicsőség a belga miniszterelnöknek
️
Sorskérdés
️
Dimitro Kuleba, volt ukrán külügyminiszter kimondta a nyilvánvalót: az ukrán kormány Magyar Péter választási győzelmének szurkol, mert így brüsszel- és ukránbarát kormány kerülne hatalomra.
A szegedi…
Ez az ökör tényleg a Nélküledre vonult be a szegedi háborús tüntetésére????
És a libsi újságírók tapsikolnak, miközben eddig hányingert kaptak a Nélküledtől meg a nemzeti lobogó látványától!
️Ez a tiszás sajtószabadság! Nem beszélhetnek a megszorítások részleteiről
️
Ha eddig bárkinek kétsége lett volna
️