Van egy jó ajándékötletem Magyar Péternek is! 

Áder János, Szeged
A balliberális média azt harsogja, hogy mindent elloptunk. Ezzel szemben az elmúlt 15 évben hatalmasat gyarapodott a magyar közvagyon. Minden melldöngetés nélkül elmondhatjuk, hogy van mire büszkének lennünk!
/posztok.hu




️ BÉKE – Aki békét akar, velünk tart!
Ne feledjétek! Ma karácsonyi forgatag a Lengyel Sándor Művészetek Házában!
Tóth Attila
