Orbán Viktor, Kossuth Rádió:
Akinek ereje van, az cselekszik, akinek nincs, az meg beszél. Az erős amerikaiak és oroszok tárgyalnak, az európaiak pedig nincsenek bevonva, ők csak beszélnek.
Ha az európaiakon múlik, folytatódik a háború és nő a fenyegetettség
/posztok.hu



