Kiknek nevét 1956 októbere arannyal írta be a nemzet történelemkönyvébe.
Emlékezzünk rájuk!
Eljött a Békemenet napja. Ma az egész világnak megüzenjük: a magyarok nemet mondanak a háborúra. Nem fogunk meghalni Ukrajnáért! A gyerekeinket sem küldjük vágóhídra Brüsszel parancsára.
Ha teheted, tarts velünk személyesen ezen a történelmi napon, találkozzunk 9 órakor az Elvis Presley téren. Legyen ma a béke hangja a legerősebb! Kövesd egész nap a fejleményeket itt, az oldalamon és állj ki bátran a háború ellen - írta Orbán Viktor a közösségi oldalán.
Link a kommentben.
Kiknek nevét 1956 októbere arannyal írta be a nemzet történelemkönyvébe.
Emlékezzünk rájuk!
Nemzeti lobogó felvonva.
Egykor ugyanitt találkozunk
️ Sokan leszünk a Békemeneten, mert nagy a tét
️
Október 23. a szabadság és a magyar függetlenség ünnepe. 
A Belügyminisztériumban ennek alkalmából díjaztuk azokat, akik kiemelkedő módon szolgálják közösségünket, nemzetünket.
Köszönjük…
Emlékezzünk közösen 1956 hőseire, ünnepeljük ma a magyar szabadságot!
“A magyar vér oly nagy értéke Európának és a szabadságnak, hogy óvnunk kell minden cseppjét.”
Albert Camus
A szabadság nem ajándék, hanem kötelesség.
Katonai tiszteletadással vontuk fel a nemzeti lobogót az 1956-os forradalom és szabadságharc 69. évfordulóján a Kossuth Lajos téren.
Irány a Békemenet 
Magyarország a béke szigete, mi, magyarok a béke pártján állunk. Mutassuk ezt meg a világnak és találkozzunk ma, október 23-án a Békemeneten 
️
Tartsatok velünk!
Békemenet gyülekezés: 9:00 órától az…
Ahol a Hősöket nem felejtik, mindig lesznek újak 
️ Emlékezzünk együtt 1956 hőseire
️
Szőcs Géza: A pesti srácok
– Nemecsek! Figyelj, a Körút felől!
– Látom. A tank.
– …az édesanyjukat!
– S az Üllőin is!
–…
Dicsőség a hősöknek!
Köszönjük példájukat és áldozatukat, ami bennünket is kötelez.
Béke és szabadság. 