Orbán Viktor:
Magyarország a béke szigete! Trump elnökkel egyeztettem telefonon és megkezdtük az előkészületeket.
Link a kommentben!
Orbán Viktor:
Együtt a legvastagabb falon is átmegyünk. Találkozzunk október 23-án a Békemeneten!
Link a kommentben!
/posztok.hu



-
Ma este a világ minden pontján Budapestről szólnak a hírek! Emlékezetes nap lett az október 16! A legbiztonságosabb és legmegbízhatóbb hely vagyunk: