Szeptemberben indul az első otthonhoz jutást segítő giga program! 
A KEHI jelentése után újabb büntetőfeljelentést teszek, ezúttal a volt vezérkari főnök, Ruszin-Szendi Romulusz luxusvillájával kapcsolatban, hivatali visszaélés bűncselekménye miatt - jelentette be Budai Gyula.
Link a kommentben. 
/posztok.hu
Nem hagyjuk, hogy Brüsszel tönkretegye a magyar gazdákat!
Kedd reggel 4 óráig összesen 2932 esetben…


️
Magyar P. vs 

