Manfred Weber kerek-perec megmondta, hogy az Orbán-kormánynak mennie kell, és az ő általa kiválasztott bábkormányt kell Magyarország élére helyezni Magyar Péter vezetésével. Az a kormány pedig nem a magyarok, hanem csak és kizárólag Brüsszel érdekeit és parancsait nézné, azzal pedig Magyarországot Brüsszel gyarmatává tennék. Ezt nem szabad hagyni - mondta a miniszterelnök a közrádióban.
Görgess tovább!
MALÉV vs. LOT - A lengyeleknek miért volt fontos?
Szentgyörgyi Dezső harmadik generációs pilóta. A Honvédség kecskeméti légibázisa a nagyapja nevét viseli. Apja polgári pilóta volt, ő maga polgári ÉS katonai is. Mindent tud a repülésről. Technika,…
A meséket felejtsük el. Ukrajnát MOST akarják felvenni az EU-ba. Brüsszel a Tisza párttal tandemben. Ez csődbe vinné a magyar gazdaságot. Ezt meg lehet, és meg is kell…