Manfred Weber kerek-perec megmondta, hogy az Orbán-kormánynak mennie kell, és az ő általa kiválasztott bábkormányt kell Magyarország élére helyezni Magyar Péter vezetésével. Az a kormány pedig nem a magyarok, hanem csak és kizárólag Brüsszel érdekeit és parancsait nézné, azzal pedig Magyarországot Brüsszel gyarmatává tennék. Ezt nem szabad hagyni - mondta a miniszterelnök a közrádióban.
/posztok.hu

Számíthatnak ránk a méhészek! Évente csaknem hatmilliárd forint állatjóléti támogatásban részesülhetnek az ágazat szereplői.
️
️


