-Orbán Viktor-
Fókuszban a droghasználat és terjesztés elleni küzdelem. Indulunk terepszemlére Tarnazsadányba.
Link a kommentben!
A drogkereskedők országszerte jelen vannak, és abból akarnak meggazdagodni, hogy megmérgezik a gyermekeket. Nekik nem számítanak az emberéletek.
Egyre fiatalabbak nyúlnak a könnyű drogokhoz, ezek azonban kaput jelentenek a keményebb szerekhez is, melyek a normális élet feladásához, de akár halálhoz is vezethetnek.
A drog nemcsak öl, hanem bűnözést is szül. A szerfogyasztók körében ugyanis több a rablás, az erőszakos bűncselekmény, nő a családon belüli erőszak, az iskolai lemorzsolódás és az öngyilkosságok száma is.
És mi erre a liberális városvezetők válasza? Adjunk a drogosoknak tűt, és biztosítsunk belövőszobákat.
Elfelejtik: ha adják az eszközöket, akkor a környékbeli utcákon megjelennek a dílerek is, akik meg adják az anyagot hozzá.
A törvénymódosításokkal ennek a világnak is vége lesz!
Nem akarjuk, hogy használt tűvel legyenek tele a játszóterek és az utcák. Nem akarjuk, hogy elvegyék gyermekeink jövőjét!
A drogterjesztőkkel szemben nincs irgalom!