Orbán Viktor: munkaalapú rendszerben gondolkodunk, ezért a munkahelyteremtés továbbra is a legfontosabb céljaink között szerepel majd.
Mi vagyunk az adócsökkentés kormánya, és az is maradunk!
A magyar kormány szándéka szerint így kell elképzelni az előttünk álló évet.
A Bölcsek Tanácsa: 1️⃣0️⃣2️⃣ éves Rózsika nénit köszöntöttük Jászladányon, aki mindig Orbán Viktor rajongó volt. Azt mondta: "Ez nem is fog változni!" Isten éltesse Rózsika nénit!
️ Az Európai Unió számára is alapvető stratégia érdek, hogy minél hamarabb béke legyen
Hölgyek, Asszonyok,Leányok!
Boldog Nőnapot!
Isten éltesse a jászalsószentgyörgyi Örök Ifjak nyugdijas klub minden hölgy tagját nőnap alkalmából! Köszönöm a meghivást!
Terjeszd a valóságot a közösségi médiában!
Klikkelj a Forrást nézem, kedvelem ott linkre, majd kedveld, oszd meg az eredeti posztot!