„Nekünk 1956 tanulsága az, hogy csak egyetlen dologért, Magyarországért és a magyar szabadságért szabad harcolnunk!”
- Orbán Viktor -
Dávid és Góliát párharcában ők valahogy mindig Góliát oldalára állnak. De egyet mindig elfelejtenek: a történet végét. Mert ennek a történetnek mindig ugyanaz a vége. Góliát veszít, Dávid győz.
Aztán lehet pakolni, és elhúzni a csíkot.
/posztok.hu





