Hajrá, Esztergom!
️Brüsszel megint visszaél a hatalmával, tovább fokozza a hazánk elleni támadásokat!
Ideologikus és gyűlölettel teli támadás, amit Brüsszel Magyarország, Lengyelország és most már több más, közép- és kelet-európai ország, az ott élő polgárok ellen intéz.
☝️ Ahelyett, hogy Brüsszel a nyugat-európai országokat lassan maga alá temető energiaválsággal, az Afganisztán felől fenyegető újabb illegális migránsáradattal, vagy az egyelőre még mindig gyengélkedő dél-európai országok gazdaságainak koronavírus-járvány utáni talpraállításával foglalkozna, ahelyett tovább fokozza a Magyarország elleni támadásokat.
Azért támadnak minket, mert nemet mondunk a bevándorlásra és mert nem vagyunk hajlandóak eleget tenni annak a brüsszeli nyomásnak, hogy az LMBTQI+ agresszív szexuális propaganda megjelenhessen a magyar óvodákban és iskolákban!
Ha a fejük tetejére állnak is, nem fogjuk engedni, hogy Brüsszel visszaéljen a hatalmával és rákényszerítse a magyarokra az akaratát!
Ennyi.
/posztok.hu

️ Ezek ám a nagy dolgok


Elkészült a váchartyáni bekötőút újraaszfaltozása.




Munkaerőpiacról a Magyar Hírlap-ban: Jól látták a munkáltatók, hogy a pandémia után gyorsan visszajöhet a munkaerőhiány, ezért a legvégső esetben éltek csupán az elbocsátással – nem úgy, mint 2010…



