A magyaroknak nem igazuk volt, hanem igazuk lesz…
A béketárgyalásokból kihagyják Európát!


️El a kezekkel az európai régiók és az európai gazdák pénzétől!
Az Európai Bizottság igazából egy valamit akar: még több hatalmat magának.
👉 A Bizottság most nyilvánosságra került elképzelése a következő többéves pénzügyi kerettervről leleplezi a brüsszeli törekvéseket.
A brüsszeli bürokraták valódi célja továbbra is a tagállami szuverenitás korlátozása, az európai választásokon és az USA-ban is megbukott globalista erők kiszolgálása!
️Ahelyett, hogy az Európai Bizottság figyelembe venné a megváltozott geopolitikai és tagállami politikai realitásokat továbbra is a háború-, illegális migráció- és woke párti törekvéseket szolgálja.
Európának a külső határain kell megállítani az illegális migrációt, ehhez pénzügyi segítséget kell nyújtani a tagállamoknak, nem pedig bírsággal sújtani őket, mert teszik a dolgukat.
Egyszer és mindenkorra véget kell vetni annak, hogy az uniós pénzek folyósítása a brüsszeli politikai zsarolás eszköze lehessen!
️ Miközben a jelenlegi többéves keretköltségvetésből az európai régióknak járó pénzeknek még csak körülbelül tizedét, 4️⃣0️⃣ milliárd eurót fizettek ki, addig az ukrajnai háborút már 1️⃣3️⃣4️⃣ milliárd euróval támogatták. Tűzszünetet és béketárgyalásokat kell sürgetnünk, s nem az emberéleteket követelő háború elhúzódását támogatni!
☝️A brüsszeli elképzelésekkel szemben az európai patrióták egy olyan uniós költségvetést szeretnének, amelynek célja:
️az európai versenyképesség valódi növelése,
️a régiók és az európai mezőgazdaság támogatásának megőrzése,
️a tagállami szuverenitás biztosítása.
Tegyük újra naggyá Európát!
Ennyi.
/posztok.hu








