️ A jövő Európája és benne a nemzetek nem létezhettek, és nem létezhetnek ma sem, ahogyan a jövőben sem a kereszténység megtartó ereje nélkül.
Az elmúlt ötszáz évben minden birodalom belátta – előbb vagy utóbb, de belátta – hogy elnyomással, zsarolással, erőszakkal, Bach-huszárokkal, pufajkásokkal, nem megy velünk semmire.
Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is.
Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül a Góliát - Orbán Viktor.
/posztok.hu
Kiállsz a hazádért vagy inkább idegenek kenyerét eszed?
️Június 9-én döntened kell!

A legnagyobb dolog, ami történhetett velünk, hogy magyarnak születtünk. - 



Golopon, akiknek a felmenői személyesen ismerhették Kossuth Lajost.