A jelenlegi amerikai kormányzat olyasmiket vár el Magyarországtól, amiket mi nem akarunk teljesíteni.

Azt várják el, hogy mi is szálljunk be a háborúba.
Azt várják el, hogy mi is mondjuk azt, hogy a migráció jó dolog.
Azt várják el, hogy mi is támogassuk az LMBTQ-propagandát.

Arra jutottak, hogy velünk nem tudnak dűlőre jutni. Ezért egyetlen megoldás van, ha leváltanak bennünket. Ezért a mostani amerikai kormányzat nyíltan pénzt ad a baloldali ellenzéknek, a baloldali újságíróknak, a baloldali médiának, a baloldali civil szervezeteknek. Erősíti őket, hogy elérjenek egy kormányváltást.

Mi szövetségesek vagyunk, nem szolgák - jelentette ki Orbán Viktor.

️ Annál a háznál, ahol a magyar konyhát ismerik, az ételeket készítik, sütik-főzik, a paprika nem lehet más, mint állandó fogyóeszköz.

Az Országgyűlés Magyar-Lengyel Baráti Csoportjának tegnapi ülése…

“Az idő túl lassú annak, aki vár, túl gyors annak, aki fél, túl hosszú annak, aki gyászol, és túl rövid annak, aki örül.”

Így kezdte beszédét Orbán Viktor hazánk első NATO-csúcsán. Ma 25 éve vagyunk…

Állítsd be, hogy kiket követsz (országos politika, közélet, helyi erők és média)! Beállítom

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média