Magyarország 10 milliós ország, nekünk szükségünk van arra, hogy másokkal kereskedjünk, mert csak így tud erősödni a gazdaságunk, és így tud növekedni a magyarok életszínvonala.
A gazdasági nyitás, és nem a bezárkózás mellett állunk. Ez a magyar érdek.
Görgess tovább!
Testvértelepülési megállapodást írtak alá Bugacon. A törökországi Uchisar város küldöttsége járt a településen.
Kussinszky Kornél és Kiss Sándor "Polonia akció 1920" címmel készítettek filmet a csepeli lőszeradományokról. A rendezőkkel, Latorcai János házalelnök úrral, az IPU magyar-lengyel tagozatának elnökével…
„A magyar gazdaság jövője a zöld energia. Két dolgot kell tennünk, ha sikeresek akarunk lenni: zöld energiát kell termelni, és azt el kell tárolni. Aki ebben jó, az a világ gazdasági élére törhet, és…