Tisztavatás. Nekünk Magyarország az első!
Nekünk Magyarország az első!
Tisztavatás. Nekünk Magyarország az első!
Nekünk Magyarország az első!
Tisztavatás. Nekünk Magyarország az első!
Tisztavatás. Nekünk Magyarország az első!
Köszönjük az egészségügyi dolgozók helytállását!
Nógrádi vármegye-látogatás.
Elkezdődött a Jászok Főpapi szentmiséje Dr.Ternyák Csaba Érsek atya celebrálásában
🤝Átadtuk a Kihívás Napi okleveket Nagy Mártával, a Fitt Magyarország Program elnök asszonyával, és Czene Attila olimpiai bajnok úszóval, a Magyar Szabadidősport Szövetség elnökével.
A Pilis-…
Vidék a városban. Tíz éve nyilvánították várossá Lébényt.
Fórum a Tiszán.
Nem éppen megszokott helyszínen beszélgettünk a szegediekkel, hanem egy kikötő-sörözőben. Szóba kerültek a Karácsony Gergely-féle mikroadományos ládikák, az e heti uniós csúcs és a…
Köszönjük az egészségügyi dolgozók munkáját!
Semmelweis-napon köszönetet mondunk minden egészségügyi dolgozónak!
️
️Köszöszönjük mindennapi munkájukat.
Ma már közel másfélszer annyi orvos végez az egyetemeken, mint egy évtizede, és harmadannyi se…
Köszönjük a magyar egészségügyi dolgozók áldozatos munkáját!