Nekünk Magyarország biztonsága az első, ezért Magyarország nem áll háborúban senkivel. 

Az elemi emberi, erkölcsi érzék is azt követeli, hogy mindent tegyünk meg annak érdekében, hogy befagyjon a front, legyen egy tűzszünet és kezdődjenek tárgyalások - mondta Orbán Viktor.
/posztok.hu




️
️
Izgalmas beszélgetésnek nézünk elébe az energiapolitika legaktuálisabb kérdéseiről
️
️dr. Toldi Ottó, a 



A 

🟢 Hagyomány teremtődött, amikor 12 évvel ezelőtt találkozóra hívtam az újbudai egyházi vezetőket.
Azóta minden évben…