Brüsszel mindenáron meg akarja büntetni Magyarországot, a magyar diákokat. Mi a magyar hallgatók mellett állunk: garantáljuk, hogy aki akar, az tud továbbra is külföldön tanulni.
„Én ebben a háborúban nem hiszek, ebből semmi jó nem fog fakadni. Ebből a háborúból csak rossz dolgok fognak fakadni.
Ezért szerintem békére van szükség.”
/posztok.hu




Tegnap az ELTE fiatal jogász és politológus hallgatói látogattak el hozzám a Karmelita kolostorba. 

A biztonság és védelempolitika mellett a sport terén is kiváló a kapcsolatunk Szerbiával.
Nemcsak versenytársak, de partnerek is vagyunk, ezt idén nyáron a közös rendezésű U17-es női röplabda Európa-…
Műtermében látogattuk meg Elekes Gyula székelyföldi tűzzománc mestert.
Műveiben a magyarság eredete 


Sorra vettük a tér felújításának leginkább elbaltázott elemeit.
Ez is olyan “Karácsonyosan” sikerült.