Jakab Péter kivonult, amikor a jobbikos nemierőszak-botrány kapcsán egy mentelmi ügyben döntenie kellett volna. Bátor.
Időben szólunk: aki eddig belénk harapott, annak belénk is tört vagy elvásott a foga.
Hiába volt az ellenség hatalmas, mi nem futottunk el, és most sem fogunk meghátrálni, mert tudjuk, hogy együtt fogjuk végigcsinálni.
/posztok.hu

Ilyen még nem volt, mától viszont ez megváltozik
️





