Az 1956-os magyar forradalom és szabadságharc emlékének megőrzése túlmutat az országhatárokon!
Gyurcsány Ferenc jobban tenné, ha október 23-án inkább mélyen hallgatna!
Nem felejtünk.
Gyurcsány Ferenc jobban tenné, ha október 23-án inkább mélyen hallgatna!
Pont ő beszél 1956 emlékének meggyalázásáról? Pont ő, aki tizenhat évvel ezelőtt vérfürdőt rendezett Budapest utcáin, aki a tömegbe lövetett? Aki lovasrohamot vezényeltetett a honfitársaira? Aki gumilövedékkel nyomorított meg magyarokat egy életre? Aki a politikai ellenfeleire könnygázt fújatott?
Hát, szemernyi szégyenérzet sem szorult ebbe az emberbe?
Elég volt, Gyurcsány! Ne provokálja az országot, és legfőképpen ne gyalázza meg sem az 56-os, sem a 2006-os áldozatok emlékét! Nem felejtünk, álnok gazember!
/posztok.hu







