Orbán Viktor -
„Mi kemények és elszántak maradtunk, ezért túléltünk, és végül 1990-ben győztünk. Visszaszereztük a szabad és független Magyarországot.”
Nincs hová futnunk, mert Magyarországot sehol máshol nem találhatjuk meg.
Ezt kell megtartani, ezt kell megvédeni, itt kell boldogulni.
/posztok.hu



“Éltem, most már tudom, s…



