Ma Assisi Szent Ferenc ünnepe van és az állatok világnapja.
Vigyázzunk a teremtett világra, vigyázzunk értékeinkre!
Rendezni sem lehetett volna jobban, hiszen ma egy újabb állatvédelmi törvényjavaslatot…
Ma van az állatok világnapja.
2021-től egy sor olyan döntés született Magyarországon, amelyekkel nagyobb figyelem irányul állataink védelmére:
az online állatvédelmi felmérés során mindenki elmondhatta a véleményét
az állatkínzást ma már szigorúbban büntetik
szabályozták az ebrendészeti telepek működését
aláírásra került az Állatvédelmi Kódex
A jövőben is figyeljünk állatainkra és gondoskodjunk róluk felelősséggel!
Ma Assisi Szent Ferenc ünnepe van és az állatok világnapja.
Vigyázzunk a teremtett világra, vigyázzunk értékeinkre!
Rendezni sem lehetett volna jobban, hiszen ma egy újabb állatvédelmi törvényjavaslatot…
☝️ Védjük és óvjuk az állatokat, törődjünk velük felelősséggel.


Október 4-e, az állatok világnapja az állatok jogaiért és jólétéért való cselekvés nemzetközi napja.
Az idősek világnapja alkalmából a Monostori erőd rendezvénysátrában köszöntöttük a szépkorú komáromi hölgyeket és urakat.
A meglepetés sem maradt el, hiszen Korda György és Balázs Klári énekelt nekünk…
A szankciók tönkretesznek minket.
Ezért mielőbb újra kell azokat gondolni Brüsszelben 
Ma van az állatok világnapja. A keresztények ilyenkor Szent Ferenc halálára emlékeznek, aki közvetített az állati és az emberi világ között.



Ma van az állatok világnapja, védjük és óvjuk az állatokat, törődjünk velük felelősséggel!
Bogáncs, Kele, Bagira, Vuk és Lassie a könyvekben.
Micó, Mamusz, Rex és Bodza az udvarokban. Pogó és Zsömle pedig nálunk a kertben. 
Ma van az állatok világnapja. 
Ma van az Àllatok Világnapja
️
Óvjuk, védjük, szeressük őket!
Olvasgatom az európai vezetők nyilatkozatait, ezek alapján a helyzet a következő:
🥶A SZANKCIÓK: működnek, működnek, működnek!! Már most is MAJDNEM JÓ minden, de ha egy picit MÉG ERŐSEBBEN SZANKCIÓZUNK…