"Mindent meg fogok tenni, hogy megvédjük a magyar családokat."
(Orbán Viktor)
Orbán Viktor a választás éjszakáján:
Mindenkinek köszönöm a jókívánságokat, az üdvözleteket, a bátorításokat, a hátba veregetéseket, a munkaórákat, és akik imádkoztak értünk, azoknak pedig külön is köszönöm, hogy gondoltak rám.
Külön köszöntöm a ránk határon túlról figyelő magyarokat. Köszönjük, hogy segítettek, mert így kaptunk egy esélyt, hogy mi is segíthessünk nekik.
Külön köszöntöm azokat, akik ma Kárpátalján magyarok. Azt üzenjük, hogy ne féljenek, tartsanak ki, az anyaország velük van.
/posztok.hu
Eredményes Magyarország eddigi legnagyobb otthonfelújítási programja: már közel félmillió embernek segített vissza nem térítendő állami támogatással és kedvezményes kamatozású kölcsönnel a kormány.…




️A magyar emberek döntését mindenkinek tiszteletben kell tartania!
Csak a Rétvári Rétes ad neked erőt és mindent legyőző akaratot! 


️1948. április 7-én az ENSZ szakosított intézményeként megkezdte működését az Egészségügyi Világszervezet (WHO). Erre az eseményre emlékezünk az egészségügyi világnapon. A világszervezet célja a…