Előre menjünk, ne hátra!
Április 3.
FIDESZ 2X
Most álljunk meg egy pillanatra, gondoljuk végig a holnapot. Készüljünk.
Gyűjtsünk erőt! Nézzétek, micsoda közösség a miénk! Mennyien voltunk a Békemeneten!
És holnap is mind ott leszünk! És ha mind ott leszünk, akkor győzünk!
Ehhez gyűjtsünk most erőt…
Holnap pedig… FEL, GYŐZELEMRE!
/posztok.hu





NEM
