Nem csak mi magunk kell, hogy elmenjünk, hanem el kell vigyük a barátainkat, a munkatársainkat, a családtagjainkat, hogy ott legyenek azon a választáson, ahol eldől Magyarország következő négy éve.
13 óránk lesz rá, hogy győzzünk.
Vasárnap CSAK A FIDESZ!
/posztok.hu
Ma Garán zártuk a napot, ahol sok emberrel találkoztunk



️ Ezért ne most kísérletezzünk! Ne most próbálkozzunk! 





Ezt jól kisütöttük!
34 település, 🤝 54 alkalom,
12.000 rétes. 🙏 Köszönöm a közös sütéseket: