Boldog nőnapot!
Boldog nőnapot!
Isten áldja a hölgyeket! Lányokat, feleségeket, édesanyákat, mamikákat, az élet adóit!
️
A mai reggel a Máltai Szeretetszolgálat raktárában kezdődött, ugyanis 6.30-kor segélyszállítmány indult Kárpátaljára.
A mi feladatunk ugyanis, hogy segítsünk azoknak, akik átjönnek Magyarországra…
🙏 Isten éltesse a Hölgyeket!
Nekem ő legfontosabb a világon. De nem csak ma, hanem az év minden napján.
Kisszállás előre megy, nem hátra!
Nagyon összetartó az itteni csapat, kiállnak Bányai Gábor barátom mellett és azért, hogy Kisszállás tovább fejlődhessen.
Édesanyám kertjében várja a tavaszt ez a kis hóvirág. Ezzel szeretném köszönteni a kislányokat, lányokat, hölgyeket, édesanyákat, nagymamákat, egyszóval, a nőket március 8-án, hisz ez az ő napjuk.
Isten éltesse a nőket! 