Minden bajbajutott számíthat ránk! Magyarország történetének egyik legnagyobb humanitárius akciójához csatlakozott körzetünk minden települése.
Folyamatosan gyűlnek az adományok. Köszönöm mindenkinek!
Fontos, hogy senki ne próbáljon meg olyan intézkedéseket hozni, amelyek sokkal inkább károsak a Magyarországon vagy az Európában élőknek, mint azoknak, akiket szankcionálni akarunk - mondta Gulyás Gergely.
Minden bajbajutott számíthat ránk! Magyarország történetének egyik legnagyobb humanitárius akciójához csatlakozott körzetünk minden települése.
Folyamatosan gyűlnek az adományok. Köszönöm mindenkinek!
A kormány a háború hatásainak tompításán dolgozik.
Varga Mihály
Segítünk! Kollégáink adományaival ma is elindultunk a magyar-ukrán határra.
Baj idején a legfontosabb a nyugalom, a higgadtság, a tapasztalat és a rutin. 

Úton a mártélyi szobafórumra 
Hollik István barátommal vittünk adományokat a keleti határra, Tarpára, Barabásra és Aranyosapátiba. Dr. Tilki Attilaképviselőtársunkkal és a polgármesterekkel is egyeztettünk a kialakult helyzetről.…
Interjú a 24.hu-val Révfülöpön.
Együtt erő vagyunk! 
A kormány döntött a járványügyi korlátozások enyhítéséről!
Fergeteges hangulat a 18. kerületben!
Dr. Lévai István Zoltán képviselőjelölttel tartottunk ma utcafórumot a nívódíjas Kossuth téren.
️A kerületiek jól látják, hogy mekkora különbség van a baloldal…
Gyurcsányra, Márki-Zayra és a baloldalra nem lehet sem békeidőben, sem háborús időben számítani.
A baloldal számára még egy háborús időszakban is kizárólag csak a hatalom megszerzése a fontos.
️ Most…