Indul a pénteki fogadóóra
Amikor bajok vannak, beáll a jégkorszak Kelet és Nyugat között, akkor van jelentősége az olyan országoknak, mint Magyarország, mert mi alkalmasak vagyunk jégtörőnek.
Ha békét akarunk, márpedig Magyarország békét akar, ha a feszültségeket csökkenteni akarjuk, akkor tárgyalni kell sokat az oroszokkal.
Ennek az első lépését Magyarország tette meg, ezért mondtam kellő szerénységgel, hogy ez egy békemisszió is - mondta Orbán Viktor a Kossuth Rádióban.
/posztok.hu

Ma van a rákellenes világnap. Figyeljünk egymásra!


Üdvözlet Lille-ből, az uniós igazságügyi miniszterek informális ülésének helyszínéről!
Eközben a baloldal megszüntetné a rezsicsökkentés és megszorításokkal kormányozna.



🟩