Mindnyájunknak el kell menni! 
Tavaly közel 7 százalékos gazdasági növekedés volt Magyarországon.
A rendszerváltozás óta soha hasonlóan magas gazdasági növekedés nem volt ebben az országban.
Ennek köszönhető az, hogy szeretnénk, ha a növekedés eredményeiből, ami magyar emberek közös teljesítménye, minél többen részesülhetnének.
/posztok.hu



A magyar egészségügy is előre megy, nem hátra!
️



