Visszatekintés a 2021-es évre.
A baloldal 2010 előtt kisemmizte a nyugdíjasokat: elvett tőlük egyhavi juttatást, csökkentette a nyugdíjuk vásárlóértékét, valamint az egekbe emelte a rezsiköltséget.
2010 óta azonban több mint 10 százalékkal nőtt a nyugdíjak vásárlóértéke.
Novemberben minden eddiginél magasabb összegű, 80 ezer forintos nyugdíjprémiumot kaptak a nyugdíjasok és a nyugdíjszerű ellátásban részesülők.
Két hét múlva megkezdődik az 5 százalékkal megemelt összegű nyugdíjak kézbesítése.
Februárban pedig visszakapják a nyugdíjasok a baloldal által korábban elvett 13. havi nyugdíjat.
/posztok.hu



Újabb siker az állatvédelemben: elkészült hazánk régóta várt kóbor állat rendelete! 

️


️
️„A fehér karácsony az igazi karácsony” – tartja a bevett mondás. 
