Indulhat a nap! Iserlohnba korán jön a Karácsony
️
Tehát van egy menetrendünk, egy tapasztalatunk, és az alapján hozzuk meg az éppen a helyzet által megkívánt döntéseket.
Oltóanyag van, védekezéshez szükséges anyagaink vannak, gyógyszereink vannak.
Indulhat a nap! Iserlohnba korán jön a Karácsony
️

Szobon is teltházzal ment az Elk*rtuk. A Gyurcsány-időszakra emlékeztetni kell, nem megismételni.
Meg kell győznünk az oltáselleneseket: semmi okuk a bizalmatlanságra az oltás ellen.
Januárban…
Album Ivóvízminőség-javító program megvalósítását indítottuk el Ádándon
️Több mint 280 milliós ivóvízminőség-javító program megvalósítását indítottuk el Ádándon!
👉A projekt révén Ádánd község…
Meg kell győznünk az oltáselleneseket arról, hogy a mumpsz ellen, a kanyaró ellen, a bárányhimlő ellen és jó néhány halálos betegséggel szemben is be vagyunk oltva.
Nem is szoktuk elkapni, ezért élünk.
Együtt a rezsiharcban
„És ezért nekünk kell tennünk, akik a szüleinknek, nagyszüleinknek köszönhetően szabadságban születtünk, de meg kell látnunk és értenünk, hogy a mi dolgunk megvédenünk,
mert ha képesek erre nem…
Most NE akarjunk osztrák életet, NEM kell ide Ausztria, NE próbáljuk követni őket
️
️ Ausztria az első ország Európában, ahol AZ OLTOTTAKRA IS VONATKOZÓ KIJÁRÁSI TILALOM LÉP ÉLETBE a negyedik hullámban…
Baloldali bölcsességek IV. 