Lázár János: egy olyan világban, amikor háborús veszélyben élünk, amikor elzárják az olajat, amikor lebombázhatják a gázvezetéket, amikor nem világos, hogy lesz-e energia, amiből működtetjük az életünket, akkor szerintem a változás az veszélyes.

A változás az nem jó dolog ebben az esetben, hanem kockázat. A magyaroknak 2026-ban a biztosat kell választani a bizonytalannal szemben!

Megyünk tovább. Ukrajna, energiaárak, migráció. Kesztyűt fel!

Hiába fenyegetnek. Megvédjük a magyar érdekeket Zelenszkij olajblokádjával szemben.

Önök is észrevették, hogy kevesebb jobboldali tartalom jön szembe a hírfolyamukban?
A számok nem hazudnak: amíg a kampány el nem indult, tízszeres, sőt ötvenszeres volt az elérésem. Most, hogy…

A közel-keleti helyzet tovább fokozódik.
NATO szövetségeseinkkel úgy döntöttünk, hogy a bagdadi missziót ideiglenesen kivonjuk Irak területéről. Hazahozzuk katonáinkat!

Most nem politikai kalandorokra, hanem biztonságra van szükség!

Mohácson jártunk, ahol már jól látszik: ÉPÜL A HÍD

Egy közel 30 km-es, 2x2 sávos út köti majd össze az M6-ost az 51-es úttal, ami új lehetőségeket hoz a térségbe.

Mit jelent ez nekünk? A Bácska…

Ma este Isaszegen tartok fórumot, és ezzel párhuzamosan még több tucat helyszínen találkoznak a Fidesz politikusai a magyar emberekkel az országjárás keretében.

Ahogy elnézem ezt a képet, nálunk…

Állítsd be, hogy kiket követsz (országos politika, közélet, helyi erők és média)! Beállítom

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média