Mi vagyunk a biztos választás! 


Eger városa a győzelem szimbóluma.
És győzni is fogunk most is az április 12-i választáson!
- Orbán Viktor -
Eger városa a győzelem szimbóluma.
És győzni is fogunk most is az április 12-i választáson!
- Orbán Viktor -
Mi vagyunk a biztos választás! 


A helyzet világos: ha van olaj, van pénz, nincs olaj, nincs pénz. Ez a helyzet.
Nem hagyjuk magunkat: ki kell maradnunk egy pusztító, értelmetlen, céltalan háborúból, amihez semmi közünk nincsen.
Egerben is tudják, hogy a Fidesz a biztos választás! 


Amíg a Kutyapárt legalizálná a drogfogyasztást, a nemzeti kormány zéró toleranciát hirdetett: Magyarországon nincs helye a drognak!
A Kutyapárt droglegalizációs törekvéseivel szemben a nemzeti kormány…
Sanyi régóta jó gazdája Sopronnémetinek, és ebben nagy segítségére volt a Magyar Falu Program.
Megújult a Bogyoszló-Sopronnémeti összekötő út.
Felújítottuk a Kossuth, a Jókai, és a Hunyadi János…
Köszönöm a Jászapáti Szent Imre Katolikus Általános Iskola diákjainak látogatását!
Köszönöm a támogatást, Miniszter Úr!
Köszönöm a bizalmat, Szólád!
Folytatjuk, mert nekünk Somogyország az első!
👉 Szólád sokat fejlődött az elmúlt évek során:
faluház felújítása
Balatonszárszó–Szólád–Kötcse útszakasz (Nagycsepelyi és…
Köszönöm a bizalmat, Teleki!
Folytatjuk, mert nekünk Somogyország az első!
👉 Teleki sokat fejlődött az elmúlt évek során:
belterületi utak felújítása
szennyvízhálózat kiépítése
falubusz beszerzés…