Orbán Viktor:
Zelenszkij úr, a helyzet egyszerű, ha nincs olaj, nincs pénz!
Zelenszkij úr! Ha nincs olaj, nincs pénz!
Percekkel ezelőtt egyeztettem az Európai Tanács elnökével és a szlovákok miniszterelnökével, Robert Ficóval az ukrán olajblokádról.
Elmondtam, hogy Magyarország álláspontja változatlan, ha Zelenszkij elnök meg akarja kapni a pénzét Brüsszelből, akkor meg kell nyissa a Barátság kőolajvezetéket.
Az ukránok a múlt héten nem fogadták a szakértőinket, pedig odaküldtük őket, nem egyeztetnek, sőt maguk is nyíltan elmondják, hogy nem áll szándékukban átengedni az olcsó orosz olajat Magyarországra.
Úgy látom, az egész olajblokádot arra használják, hogy a Tisza Párt oldalán egyszerűen beavatkozzanak a magyar választásokba. Ezért a helyzet rendkívül egyszerű, ha nincs olaj, nincs pénz - Orbán Viktor.
Orbán Viktor:
Zelenszkij úr, a helyzet egyszerű, ha nincs olaj, nincs pénz!
❤️ Drága Teri néni, szívből gratulálunk!
️ Lengyel Sándorné néptáncpedagógus, a csornai Pántlika néptánceggyüttes alapítója Magyar Bronz Érdemkereszt kitüntetésben részesült.
️Megújul a Szent István utca Dunakeszin - nyárra már jó minőségű úton közlekedhetnek az itt élők.
️
LoxTop, a leendő Magyar Multi, amely a saját területén, az intelligens és biztonságos tárolórendszerek területén a TOP3-ba tartozik a világban.
🤝 Köszönöm Balogh Máté ügyvezető igazgató úrnak a…
Ukrajna áprilisban bejelentheti az államcsődöt, ha az EU nem ad neki pénzt (és most az IMF is komoly feltételeket szabott). Márpedig, amíg ők nem adják ide az olajunkat, addig nem kapnak pénzünkből!…
Nem kérünk a brüsszeli színházból, azt viszont követeljük, ami nekünk jár!
Nincs olaj = nincs pénz!
Az ukránok arra használják az olajblokádot, hogy beavatkozzanak a magyar választásokba és Magyar Pétert segítsék.
Hiába küldtük a szakértőinket a Barátság kőolajvezetékhez,…
Ez már nem játék, a zsebünkre megy! A Tisza 2035-ig LEÁLLÍTANÁ a Mol orosz olajimportját. Az energiapolitka irányítását pedig a Shell korábbi globális alelnökére bízná. Ne hagyjuk, Magyarország érdeke…