Békét, biztonságot és gyarapodást akarunk.
- Szita Károly -
Tavasszal, amikor választunk, nem azt kell válasszuk, aki a leghangosabban kiabál, hanem azt, akinek a munkája önmagáért beszél. Olyan képviselőket kell válasszunk, akik tudják garantálni hazánk biztonságát, stabilitását, fejlődését. Tehát a fideszeseket - húzta alá Széles Diána, Debrecen alpolgármestere.
Békét, biztonságot és gyarapodást akarunk.
- Szita Károly -
Háború, migráció, ideológiavezérelt hibás döntések sora - ebből maradtunk ki mi eddig.
Pócs info ma este 18 órától
A Fidesz mindig többet ad, mint amit ígért
Magyar Péter pánikban van! Tudja, hogy veszíteni fog
️
Színpadon a győztes csapat
❤️ A Fidesz kongresszusán bemutattuk a 106 országgyűlésiképviselő-jelöltet
Hahó, fiatalok
️
Igazán különleges ünnepen vehettem részt az Operaházban.
Ókovács Szilveszter főigazgató úr kezdeményezésére és patronálásával egy évtizede működik a Határtalan Opera, amely a szomszédos országokból…
Több, mint 10 éve nem volt ilyen havazás Magyarországon.