A brüsszeli mentelmi mosoda tovább üzemel. Immáron hivatalos: a Tisza a jövő évi választásnak egy Brüsszelből zsarolt emberrel vág neki. Micsoda szégyen!
A Tisza mára Ukrajna lobbi-pártjává vált.
Az ő mezük a kék-sárga.
A miénk a piros-fehér-zöld. 


Orbán Viktor
/posztok.hu




Mellébeszélés helyett jöjjenek a tények
️
️ A Kereszténydemokrata Néppárt és a Keszthelyi Nemzeti Kör megemlékezése az aradi vértanúkról Keszthelyen.