A megváltozott ellenzéki politizálásról…
#somogy #witzmann #somogy04vk #tisza
Orbán Viktor a Patriótának adott interjújában: Brüsszelből az az elvárás, hogy be kell engedni az ukránokat, és miután a magyar nemzeti kormány, időnként pedig én személy szerint vagyok ennek az akadálya, illetve a magyar nemzeti kormányt is engem is el kell mozdítani, és a mi helyünkbe kell ültetni egy ukránbarát kormányt, amelyik azt fogja mondani, amit Brüsszel kér.
Egész egyszerűen egy saját kormányt akar Brüsszel Magyarországon, ukrán ügyben engedelmes kormányt.
Ezt nem fogjuk hagyni!
/posztok.hu
A koppenhágai tanácskozás második napján is komoly nyomás nehezedik a békepárti országokra, mert az asztalon „virtigli (igazi) háborúpárti javaslatok” vannak – írta Orbán Viktor.


Kék sarok: magyar nemzeti kormány
Piros sarok: brüsszeli bürokraták
