Hűha: kiakadt a liberális(!) lengyel kormány, mert Brüsszel túl erőszakosan akarja benyomni az ukrán mezőgazdasági termékeket az EU-ba.
A lengyel gazdák már szervezkednek!
Lesz még itt nemulass!
️
Brüsszeli kettős mérce: Ukrajnát benyomnák az unióba, Montenegrót előszobáztatják.
/posztok.hu


Ha Ukrajna gyorsított EU-csatlakozása megvalósulna, a magyar munkaerőpiacon jelentősen megnőne az ukrán munkavállalók száma, ami az alapbérek csökkenéséhez és a vidéki régiókban a munkanélküliség…
A fejlődés legfontosabb feltétele a béke.
A sevillai csúcstalálkozón volt alkalmam beszélgetni 
meccs zöld-fehérben!
