Nem fogjuk ölbe tett kézzel nézni, hogyan alakul a világhelyzet, hanem célokat tűzünk és elérjük.

Július elsejétől 50 százalékkal megnöveljük a gyermekek után járó adókedvezményt. Ez az augusztusi fizetésekben ez már látszódni fog.

Ugyancsak július 1-től adómentessé tesszük a GYED-et, meg a CSED-et. Ez augusztus 1-től már látszani fog.

Októberben megemeljük a tízezernél kisebb települések önkormányzati dolgozóinak a fizetését 15 százalékkal és januártól újabb 15-tel.

Nyomorult élete lehet ezeknek a 444-es (és minden más magyarellenes, liberális portálnál hergelő) újságíróknak!

👉 Vajon a lenti cikkel vasárnap délben mit üzen az alkotó?

Orbán Viktor miatt robbant ki…

Jönnek a harctér rettegett sárkányai!
– 5️⃣6️⃣ új Gidrán erősíti majd a Magyar Honvédséget.

️Ezek a járművek kiváló mobilitást és tűzerőt biztosítanak – a magyar katonák biztonságáért és hazánk védelmi…

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média