"Nem emelkedhetnek a lakossági fogyasztók által fizetendő rendszerhasználati díjak a 2025-ös év során" – ezt a fontos paramétert rögzítette a kormány Magyar Közlönyben megjelent rendelete.
Töltsük ki minél többet a nemzeti konzultációt!
Nekünk Magyarország az első!
Meglepetésvendég voltam a pátyi nemzeti konzultációs országjáráson. Sokan voltunk, és egyre többen leszünk! Mert nekünk Magyarország az első! 


/posztok.hu


️ Mi továbbra is tűzszünetet és béketárgyalásokat szorgalmazunk!





Véghelyi Patrik


️