Szívvel, lélekkel, mindent megmozgatva kell azért dolgozni, hogy minél jobb körülmények között élhessenek az állami gondoskodásban felnövő gyermekek.
Fülöp Attila, gondoskodáspolitikáért felelős…
Ukrajna azt a két országot, Magyarországot és Szlovákiát zsarolja, amelyek következetesen állnak ki az azonnali tűzszünet és béketárgyalások mellett. Mi sem bizonyítja jobban, hogy a zsarolás mögött ez az ok áll, mintsem, hogy a Lukoil, amely a MOL szerződéses partnereként ideszállít és semmilyen szankciós listán nem szerepel, mostantól az ukrán parlament és az ukrán elnök közös döntésének következtében nem tud szállítani Magyarországra.
Ezzel egyidejűleg a Rosznyeft orosz olajat szabadon szállíthat Csehországba az egyébként lengyel tulajdonban álló finomítóba. Ukrajna tehát a békepárti álláspont miatt zsarolja Magyarországot és zsarolja Szlovákiát. Ez méltánytalan Magyarország és ellentétes ráadásul az európai uniós megállapodásokkal is.
Magyarország nem akarja viszontzsarolni Ukrajnát, mi betartjuk a velük kötött megállapodásokat, de az biztos, hogy semmiféleképpen nem járja, hogy ők eközben bennünket zsarolnak. Magyarország ezért kérte fel a Bizottságot, hogy lássa el a szerződéses közvetítő szerepét, hogyha ez nem vezet eredményre, akkor más lépéseket is meg kell fontolni - jelentette ki Gulyás Gergely a kormányinfón.
Szívvel, lélekkel, mindent megmozgatva kell azért dolgozni, hogy minél jobb körülmények között élhessenek az állami gondoskodásban felnövő gyermekek.
Fülöp Attila, gondoskodáspolitikáért felelős…
Ma kezdődnek a XXXIII. Olimpia Játékok Párizsban!
A magyar csapat mind a 1️⃣8️⃣0️⃣ tagjának sok sikert és remek eredményeket kívánok!
Hajrá, Magyarország, hajrá, magyarok! 

️
️
Hosszútávú megoldást keresünk a kialakult helyzet kezelésére, ezért fordultunk az Európai Bizottsághoz.
Megmaradunk magyarnak!
Tusványos - Kerekasztal beszélgetés a határon túli nemzetrészek vezetőivel
Ma kezdődik az Olimpia!
Hajrá, magyarok!
2️⃣1️⃣ sportágban 1️⃣8️⃣0️⃣ sportoló képvisel minket magyar színekben. 
Ma startol a párizsi olimpia. Hajrá, magyarok! 
Sátorbeszélgetés
Az Európai Bizottság már azt sem tudja, hogy mibe kössön bele, ha Magyarországról van szó.
Most éppen a szuverenitásvédelmi törvény miatt függesztene fel újabb hazánknak járó forrásokat a testület.…
Az EU elnökségről a Kormányinfón.
Az elnökség első hónapjában 30 elnökségi eseményre került sor. 800 delegáció, összesen 3000 résztvevő látogatott Magyarországra.
6 informális tanácsülésre került sor…
TusványosON 🐻🇭