A mostani, vészterhesen forrongó világban a magyarság legfontosabb döntése, hogy boldog békeidőket akar élni.
Békét, amelyben a munka alakítja az életünket és nem a háború, mivel alkotómunka csak béke idejében teljesedhet ki és hozhat gyarapodást - mondta Kövér László az Országházban, a szakmai versenyek legjobbjainak rendezett ünnepségen.
👍Kampány után sem áll meg a munka, nyáron sem. Sőt! Miután elkészült a Batthyány műemlékegyüttes, a kisbéri ménes északi istállójának felújítása, Ismét egy lépéssel előrébb vagyunk a Kisbéri félvér "…
Külügyi, külgazdasági, együttműködési kapcsolataink az egymás iránti tisztelet és a kölcsönös hasznosság elvén alapulnak. Nekünk mindig Magyarország, a magyar érdek az első!