Változást kell elérnünk Brüsszelben, és minél többen vagyunk, minél több szavazattal küldünk képviselőket, annál nagyobb lesz a politikai legitimitása a magyar álláspontnak.
Itt bizony mi abban vagyunk érdekeltek, hogy a következő öt év ne azt jelentse, hogy belesodródik az ország egy háborúba akaratán kívül, hanem azt jelentse, hogy a békepárti erők egyre nagyobb hangon, egyre inkább a béke irányába tudják terelni az európai közbeszédet.
Június 9-én védjük meg Magyarország békéjét! - mondta Kocsis Máté Tiszaújvárosban.
/posztok.hu
️ Szerintünk pedig azonnali béketárgyalásokra van szükség!
️ Eger is a béke pártján!
️ Június 9-én állítsuk meg a háborús őrületet! Csak a béke, csak a Fidesz!
️Könyvbemutató Nagyváradon!✍️




