Újabb 3 hónap eltelt a jászberényi elkerülő 3. befejező szakaszának kivitelezésében, mióta hírt adtunk róla. Mivel a Jászfényszaru, vagy…
Vannak kormányok, amelyek a válságok árát az emberekkel és a vállalkozásokkal fizettetik meg.
Mi a válságban sem ezt az utat választottuk.
Ahhoz, hogy Magyarország tovább erősödjön, meg kell védenünk a munkát terhelő alacsony adókat.
/posztok.hu
vagy májas
?
Nálam ma a májkrémes győzött. 







