A zalaegerszegiek szinte egy emberként álltak be Balaicz Zoltán és a kormány politikája mögé. Köszönjük a támogatást és gratulálok Polgármester úrnak a sikerhez. Folytatjuk a közös munkát!
A békepárti Fidesz-KDNP jelöltjei minden választókerületben megszerezték a szavazatok többségét, a következő őt évben is Papp Lászlóés csapata kormányozza…