A nemzeti konzultáció a hazánk sorsát hosszú távon befolyásoló ügyekről szól, ezért is fontos, hogy a fiatalokhoz is eljussanak a kérdések.
Többek között erről beszéltem a Mokkában, ahol a TikTok-…
ELÉG AZ ÁRULÁSBÓL! 
Piros lapot adtunk a dollárbaloldal minden európai parlamenti képviselőjének! 
Legutóbb Donáth Anna jelentette be, hogy ismét fel fogják jelenteni Magyarországot, hogy a Bizottság indítson eljárást hazánk ellen.
☝️ Ez egy újabb akció amivel a dollárbalos EP-képviselők ahhoz asszisztálnak, hogy a Bizottság még tovább tarthassa vissza a magyaroknak járó uniós pénzeket. 
A kilóra megvásárolt dollárbalos EP képviselőknek eszük ágában sem áll a magyar emberek oldalára állni, sőt a magyar nemzeti érdek ellen lépnek fel napról napra!
Ezért személyesen vittünk nekik az Európai Parlamentbe egy kártyát amit mankóként elővehetnek, hogyan NE dolgozzanak a saját hazájuk ellen.
Ők Brüsszel érdekeit képviselik Budapesten!
Nekünk mindig Magyarország az első!
Te mit gondolsz a dollárbaloldal árulásáról?
A nemzeti konzultáció a hazánk sorsát hosszú távon befolyásoló ügyekről szól, ezért is fontos, hogy a fiatalokhoz is eljussanak a kérdések.
Többek között erről beszéltem a Mokkában, ahol a TikTok-…
Az utolsó órában vagyunk!
Ha Brüsszel nem tér észhez, végleg lemaradunk a világ többi részéhez képest.
Erősítenünk kell az Európai Unió jogi versenyképességét, rugalmasabbá kell tenni a túlzott…
Gödi hírek! 
Sebességmérő táblával bővül a Mayerffy József és a Munkácsy Mihály utca sarkán található közlekedési lámpa.
Nincs karácsony hal nélkül
Az év végi időszak meghatározó részét adja a hazai halfogyasztásnak, becslések szerint a haltermelők ekkor értékesítik a teljes éves halmennyiség mintegy 40 százalékát. Azt…
A Népjóléti bizottsági ülésével folytatódott Csák János miniszter úr éves meghallgatása.
Az ellenzéki képviselők botrányos viselkedése ellenére, mi továbbra is kitartunk az ősi krédónk mellett: Isten…
Csodálatos Visegrád ❤️
❤️
A szuverenitásvédelmi törvény célja: ne lehessen pénzért, büntetlenül árulni a hazát.
Megvédjük Magyarország szuverenitását!

“Eltüzelném sejehaj, ezt a cudar világot;
Miért nem hagyják szeretni a babámat!”
#egyhúronpendülünk #befogadtak #azthittemnincshangom #sobrinóta
A Siketek Nemzetközi Sportbizottsága elnökségi ülése Tokióban nem kezdődhet másképp, mint egy jó kis
mákos bejgli-kóstolóval.
Jelentem, ízlett mindenkinek!
Első a magyar érdek! 

Ma volt Szijjártó Péter éves meghallgatása a Külügyi Bizottságban!
A külpolitikai egyetértés építésének műhelyében!✍️
