A Fidesz tisztújító kongresszusán jártunk, ahol számos Fidelitasos is küldöttként választotta meg a párt új elnökségét és testületeit.
Gratulálunk Orbán Viktornak, az újraválasztott elnökségnek és Bagi Barna barántunknak, a Fidelitas jelöltjének, akit a kongresszus a Ügyrendi Bizottság tagjának választott.
Nekünk Magyarország az első!
Görgess tovább!
Orbán Viktor: A mi zöldpolitikánk nem ideológiai, és nem pártalapon áll.
Elhunyt Csomós Mari Kossuth- és Jászai Mari-díjas színművész, érdemes művész, a Nemzet Színésze. Örökké emlékezni fogunk rá! Őszinte részvétem az egész családjának!
A zöld energia versenyében az győz, aki azt tárolni is tudja a gépkocsikban, a lakásokban és az ipartelepeken is. Mi mindhárom területen élen akarunk járni.
Kiállunk a békéért, kiállunk a családjaink, a gyermekeink védelme érdekében, kiállunk az ország védelme érdekében, továbbra sem fogunk behódolni a liberális mainstream nyomásgyakorlásának.