Az amerikai nagykövetség egy nyíltan háborúpárti kampányt indított Magyarországon amerikai pénzből! Példátlan!
A dollárbaloldal külföldi finanszírozói megkövetelik, hogy a béke helyett a háború mellé álljanak.
Ez azért van, mert a háború haszonélvezői már a választási kampányban kilóra megvásárolták őket.
☝️ Jogos elvárás a Magyar Országgyűléstől, hogy olyan törvényeket alkosson, amik
útját állják a guruló dollároknak és
megfelelő büntetést mérnek azokra, akiket meg lehet venni, ezért hogy külfüldi érdekeket képviseljenek magyarországi politikusként.
/posztok.hu





️Szlovákia és a Felvidék hamarosan választ

belarusz sajtótájékoztató