Egyetértésben Szolnokon is: a háború árát nem a magyar embereknek kell megfizetni. Ezért dolgozunk, ezért indítottuk a nemzeti konzultációt is!
A béke minden problémára megoldást kínál. Ezért mi abban vagyunk érdekeltek, hogy minél előbb béke legyen.
/posztok.hu
Saját mentőcsónakot kell építenünk a magyar gazdaság számára, amely egyszerre védi meg a lakosságot az elszálló energiaáraktól, és képes fenntartani a magyar cégek működését – hangsúlyozta Orbán…

Már nagyon várjuk, hogy a jövő évtől az autósok is használhassák! 

